Přeskočit na obsah
Ročník 2007 Ročník 2008 Ročník 2009 Ročník 2010 Ročník 2011 Ročník 2012 Ročník 2013 Ročník 2014 Ročník 2015 Ročník 2016 Ročník 2017 Ročník 2018 Ročník 2019
Mimodomov logo

Out of Home 2013

24-25. května 2013

facebook

Podporujeme

partneři

Generální partner:
RWE Transgas
Hlavní mediální partneři:
lidovky.cz
Hlavní partneři:
Vodafone Magistrát hlavního města Prahy Modrá pyramida VZP Zastoupení Evropské komise v ČR
Partneři:
Kofola Bageterie Boulevard Starbucks Coffee Company Emco

Nacházíte se:

Novinky

 • 7. prosince 2013 Tento víkend nás čeká návštěva dvou dětských domovů. V sobotu se podíváme do Chomutova a v neděli vyrazíme do Vysoké Pece. Kromě toho, že bychom děti rádi pozvali na festival, čeká na nás předvánoční výroba pohledů, záložek a ozdob. Pro děti máme připravené i diáře z chráněné dílny Modrý klíč, kam si budou zapisovat svá tajemství a přání.
 • 19. listopadu 2013 Clarinet FactoryPodpořte naše přátele z hudebního uskupení Clarinet Factory a přispějte jim na vydání nové – a určitě perfektní - desky. Mimo domov se také zapojí. A budeme mít alespoň další důvod k pokračování spolupráce a s novou deskou a hudebními workshopy třeba vyrazíme v novém roce do dětských domovů. Clarinet Factory vydali před třemi lety desku s názvem OUT of HOME a součástí našeho festivalu byl její křest. Podílet se na vzniku nové desky můžete ZDE. O kapele se dočtete na www.clarinetfactory.cz
 • 12. listopadu 2013 O výjezdu našeho týmu za dětmi do Žíchovce jsme vás již informovali. Podívat se můžete na fotky, abyste si udělali představu, co že se tam všechno dělo. Ve stejném víkendu jsme navštívili také děti v Kašperských horách, fotky jsou zde. Členka posádky, Alex Chludilová z Vteřina poté, napsala z výjezdů krátkou reportáž. Děkujeme oběma dětským domovům za vřelé přijetí a budeme se těšit na setkání, třeba na festivalu OUT of HOME 2014.
 • 6. listopadu 2013 O víkendovém golfovém workshopu s dětmi ze Senožat jsme vás informovali v řijnu. Rádi bychom ještě doplnili fotky z této akce,která se podle ohlasů détí povedla.
 • 1. listopadu 2013 O víkendu vyrážíme do dvou dětských domovů na výjezd. Tentokrát navštívíme děti v DD Kašperky a Žichovec. Spolu s námi jede kapela Mimosféry, filmaři z Meloun production a členové nezávislé platformy Vteřina poté. Uz se na děti těšíme!
 • 11. října 2013 DD Senožaty Druhé místo na letošním OUT of HOME získaly děti ze Senožat. A tento víkend si vyberou svou výhru. Navštíví GOLF Resort v Olomouci, aby si pod dohledem profesionálního golfisty Petra Kabáta tento sport vyzkoušely. Jsme zvědaví, jak se jim bude na golfovém hřišti líbit. Tak odpalu ZDAR!
 • 3. října 2013 Zážitkový víkend v Nechranicích se vyvedl a podle ohlasů byly děti s windsurfingovým kurzem spokojené. Můžete se podívat na fotky pro dokreslení atmosféry. I příští rok budou děti o tento kurz na festivalu OUT of HOME soutěžit.
 • 5. září 2013 První místo z letošního festivalu si odvezly děti z Liptálu, které si tento víkend vyberou svou výhru. Čeká na ně windsurfingový kurz s Tomášem Malinou na Nechranické přehradě nedaleko Chomutova. Tak doufáme, že se vydaří počasí a dětem se bude chtít do vody. Spát budeme v kempu a nebude chybět ani opékání buřtů. Víkendu se zúčastní i velká část organizačního týmu. Už se těšíme!
 • 17. srpna 2013 Rádi podporujeme projekty, které mají smysl a věnují se podobné problematice, jako Mimo domov - tedy integraci dětí z dětských domovů do společnosti. Nezávislá platforma pro práva dětí vyrůstající mimo rodinu Vteřina poté, se kterou bychom rádi navázali bližší spolupráci, hledá do svého týmu lidi, kteří prošli dětským domovem a rádi by přispěli svými zkušenostmi. Tak se nebojte a pište. Kromě toho hledá Vteřina poté také FUNDRAISERA. Kontakty naleznete v inzerátu.
 • 1. srpna 2013 PROMÍTÁNÍ - Franta a Jarin: Rendez-Vous Zveme vás na projekci nové komedie FRANTA A JARIN: RANDEZ VOUS do Kino Aero tuto neděli v 16.30. Za tímto filmovým dílem stojí naši přátelé z Meloun Production s. r. o., kteří měli letos na starosti stanoviště Filmař. Tak doražte!
 • 27. června 2013 Kapela 4signs se i letos ujala stanoviště HUDEBNÍK a se třemi dětskými domovy, které sem během dne dorazily, se jim opět podařilo dát do kupy velmi originální písničky. Děti dostaly za úkol vytvořit vlastní text s danými slovy OUT OF HOME, ŽIVOT, ČOKOLÁDA, BUDOUCNOST a PRÁCE a pak je zasadit do autorské hudby 4signs. Můžete si poslechnout, jak si s tím týmy z Plané, Krnska a Volyně poradily.
  A moc děkujeme Markovi Landštofovi z Czechsoundu, který nám zapůjčil zkušebnu. 4SIGNS a dětský domov Planá - Out of home by 4signs
  4SIGNS a dětský domov Krnsko - Out of home by 4signs
  4SIGNS a dětský domov Volyně - Out of home by 4signs
 • 18. června 2013 Clarinet Factory / Ozvěny z kamene Máme rádi originální hudbu a fajn muzikanty. Proto bychom vás rádi pozvali 22. června do krásného lomu v Něčíně, kde se opět setkají příznivci hudební formace Clarinet Factory na komorním festivalu Ozvěny z kamene. Nebudou chybět ani zajímaví hosté. Tentokrát pozvání přijali DJ´s Josef Sedloň a Pierre Urban z Radia 1. Pokud vše dobře dopadne, můžete se těšit na surroundové ozvučení a nové projekce. Clarinet Factory několikrát zahráli i na našem festivalu a jedna a z jejich desek se jmenuje právě Out of Home. Více informací o akci naleznete na www.clarinetfactory.cz
 • 13. června 2013 Každoročně připravujeme po festivalu krátkou souhrnnou zprávu, kterou posíláme našim partnerům a přikládáme ji také k vyúčtování grantů. Ani letos tomu není jinak a zpráva je ke stažení v rubrice PRESS.
 • 30. května 2013 Na OUT of HOME 2013 se za námi přišel podívat i talentovaný reportér Tomáš Matuška se svým sympatickým kameramanem a společně o nás natočili reportáž pro internetovou televizi Městské části Praha 5 TVP5.cz. Festival se tak po letech dostává i obrazovky, čehož si považujeme.
 • 26. května 2013 7. ročník festivalu OUT of HOME je za námi a my bychom rádi MOC poděkovali všem, kteří se na něm podíleli. Letošní zážitková hra má i své vítěze. 1. místo obsadil po sedmi letech účasti na festivalu LIPTÁL, 2. místo patří SENOŽATŮM a 3. místo získal tým z VYSOKÉ PECI. Všem GRATULUJEME a postupně budeme vyvěšovat kompletní výsledky hry, fotky a videa.
 • 25. května 2013 Out of home 2013 - visual
 • 20. května 2013 Nechranice Dětský domov Ústí nad Labem - Střekov je už pomalu na cestě za námi na festival, ale mezi tím si děti ještě zaskočily na nechranickou přehradu. Windsurfingový kurz, který vyhrály na loňském ročníku, se jim moc líbil a my přínášíme pár ochutnávek.
 • 19. května 2013 Časopis Zámeček zveřejňuje informace o našem festivalu pravidelně a na OUT of HOME byli i dva reportéři, kteří s námi objížděli všechna stanoviště. Tentokrát o nás napsal redaktor František Berger, který se zúčastní i OOH příští víkend.
 • 17. května 2013 Nechranice S týmem z Dětského domova Ústí nad Labem - Střekov se uvidíme ještě týden před festivalem. Jako stříbrní medailisté loňského ročníku získaly děti windsurfingový kurz na nechranické přehradě pod vedením českých surfařů Tomáše Maliny a Martina Ovsíka. Na děti čeká víkendový pobyt v kempu a výuka od profesionálních závodníků. Doufáme, že si to děti užijí a podělí se o zážitky.
 • 16. května 2013 Zážitkový víkend na OrlíkuZážitkový víkend organizovaný pro asistenty, kteří se starají během OUT of HOME o dětské domovy, se vyvedl. Hostil nás kemp u Orlíku, déšť nevadil a myslím, že se všichni seznámili nejen mezi sebou, ale také s letošním festivalovým programem. Nechyběly hry, pozvání přijala i Zdeňka Vološínová z projektu VODCHOD a do rána se zpívalo a hrálo na kytaru. Těšíme se na všechny už za týden!


Novinky z minulého ročníku najdete na http://2012.mimodomov.cz

 

© Copyright Mimo domov, o.s. 2009-2024, webmaster: Radim Hašek


Přejít na začátek stránky